Pillbox

Midway map

Thursday, April 19

Buggy Design Competition 9 a.m.–2 p.m. [Wiegand Gymnasium]

Midway Opening 3–3:20 p.m.

Rides 3–10 p.m.

Kiltie Band 3:30–4:30 p.m. [Main Stage]

Tennessee Whiskey 4:30–5:30 p.m. [Side Stage]

Steve Goldberg and the Arch Enemies 5:30–6:30 p.m. [Main Stage]

Natasha Patamapongs 5:45–6:45 p.m. [Side Stage]

Marian Mereba 7–8 p.m. [Side Stage]

AB Comedy Presents Demetri Martin 8–11 p.m. [Main Stage]

Friday, April 20

Rides 11 a.m.–11 p.m.

Buggy Sweepstakes 8 a.m.–12 p.m. [Tech Street]

MOBOT Races 12 p.m. [Outside Wean Hall]

The Originals/Soundbytes 12–1 p.m. [Main Stage]

For Greater Consciousness 1–2 p.m. [Side Stage]

Senior Musical Theater Majors Cabaret 2–3 p.m. [Main Stage]
Guy Russo 3–4 p.m. [Side Stage]

S‘N’S Presents Pippin 4 p.m. [Rangos Ballroom]

No Parking Players 4–5 p.m. [Main Stage]

Vegemite Monster 4:30–5:30 p.m. [Side Stage]

Monkey House 5:30–6:30 p.m. [Main Stage]

Kwasi Mensah 5:50–6:50 p.m. [Side Stage]

Yves Jean Band 7–8 p.m. [Main Stage]

AB Concerts presents Spoon with guests Oakley Hall and Weird Paul 8–11 p.m. [CFA lawn]

S‘N’S Presents Pippin 11 p.m. [Rangos Ballroom]

Saturday, April 21

Rides 11 a.m.–10 p.m.

Buggy Sweepstakes 8 a.m.–12 p.m. [Tech Street]

CMU Jazz Ensemble 12–1 p.m. [Main Stage]

Christa Romanosky 12:30–1:30 p.m. [Side Stage]

Holi 1–5 p.m. [Porter Hall A level, Flagstaff Hill]

Joyful Noise/Counterpoint 1–2 p.m. [Main Stage]

Nic Engel 1:30–2:30 p.m. [Side Stage]

S‘N’S Presents Pippin 2 p.m. [Rangos Ballroom]

Anna Vogelzang 2–3 p.m. [Main Stage]

Jamais Vu 2:30–3:30 p.m. [Side Stage]

Ayris 3–4 p.m. [Main Stage]

Tim Dimond 3:30–4:30 p.m. [Side Stage]

Step Show/iFS/Tanah 4–5 p.m. [Main Stage]

Common Ground 4:30–5:30 p.m. [Side Stage]

Awards Ceremony 5:30–6:15 p.m. [Main Stage]

Night Market 6:30–10 p.m. [University Center]

S‘N’S Presents Pippin 8 p.m. [Rangos Ballroom]

Fireworks 9:30–10 p.m. [Gesling Stadium]

Rain sites

Main Stage: McConomy Auditorium

Side Stage: The Underground

CFA Lawn: Wiegand Gymnasium